Меню
Поділитися
  • Вконтакте
  • Одноклассники
  • Google+
Сокол Ірина Миколаївна
Україна
ЗОІППО
Старший викладач
Профіль
Сокол Ірина Миколаївна - старший викладач Кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. З 2005 р. тренер програми Інтел.Навчання для майбутнього. З 2008 р. тренер регіональної програми "Мережеві технології Веб 2.0". З 2010 р. фасилітатор програми Інтел. "Шлях до успіху". Переможець Всеукраїнського конкурсу «Історія успіху учителів та дітей – учасників освітніх програм корпорації Intel в Україні» у 2012 р. та призер конкурсу у 2013 р. Переможець Всеукраїнського конкурсу "Успішний проект - 2013", в номінації "Соціальні ініціативи". Адміністратор Запорізького методичного порталу ЗапоВікі - http://zw.ciit.zp.ua. З 2011 р. займаюсь напрямком впровадження інноваційної квест- технології в освітній процес Запорізької області.

Сайт: http://zw.ciit.zp.ua/

Заходи

Формат заходу: освітній квест

Назва Секції: Освітні програми Intel та ініціативи, які створені в рамках цих програм

Назва заходу: Веб-квест Pink Star

Анотація: Запрошую до участі у веб-квесті "Pink Star", під час якого ми будемо розшукувати найбільший діамант Pink Star.

Матеріали: http://zw.ciit.zp.ua/index.php?title=%D0%92%D0%B5%D0%B1-%D0%BA%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82_Pink_Star&action=edit&redlink=1