Меню
Поділитися
  • Вконтакте
  • Одноклассники
  • Google+
Нанаєва Тетяна Василівна
Україна. Київ
Директор освітніх програм Intel в Україні та СНД
Профіль

За останні 11 років під її керівництвом успішно реалізовано понад 20 національних освітніх та соціальних програм, ініціатив та проектів Intel в Україні та 6 країнах СНД, в яких взяли участь понад півмільйона учасників. Програми спрямовано на трансформацію та модернізацію системи освіти, ефективне використання ІКТ в навчальному середовищі, формування компетентностей XXI століття, розвиток науки, розвиток ШСД, покращення системи кібербезпеки тощо, з метою розвитку економіки знань та інформаційного суспільства.

Тетяна успішно співпрцює з урядами країн СНД, бізнес партнерами, освітніми установами, НГО, такими міжнародними організаціями як ПРООН, ЮНЕСКО, USUBC, USAID та ін., з науковцями, експертами тощо, задля пошуку сінергетичних рішень у справі, якою вона займається.

З 2012 року Тетяна обрана в правління Асоціації підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ), з 2014 року очолює комітет з питань модернізації та інформатизації освіти Громадської ради МОН України.

Сайт: www.intel.ua

Заходи

Назва заходу: Вебінар-презентація інструментарію Intel "Створення політики трансформації освіти з ІКТ"

Дата: 26.11.15 о 17:00

Мета вебінару - представити керівникам системи освіти інструментарій Intel для створення та трансформації освітньої політики. Інструментарій знаходиться у відкритому доступі. Доступний англійською, російською та українською мовами.

Платформа: https://expertsystem.ru/webinars/#join:t7c9453ad-fcc7-4394-b1cd-b71e030f7730

Аудиторія

Керівники та заступники керівників регіональніх управлінь освіти, освітніх установ та інші лідери освіти

Вебінар покликаний представити онлайн інструментарій по створенню освітньої політики у сфері ІКТ, який надалі можна використовувати вашій експертній групі під керівництвом зовнішнього експерта в онлайні, очно під час проведення практичного семінару або самостійно.

Вимоги до учасників

На вебінар запрошуються керівники систем освіти всіх рівнів: фнаціонального, регіонального, муніципального рівня, керівники навчальних закладів, експерти та
консультанти в області ефективного застосування ІКТ в освіті, відповідальні за створення освітньої політики у сфері ІКТ.

Технології, що використовуються

Онлайн інструментарій для спільної діяльності експертної групи, яка працює над створенням освітньої політики у сфері ІКТ при Міністерствах освіти, регіональних і муніципальних управліннях освіти і науки та / або навчальних закладах.


Матеріали для самостійного ознайомлення:

http://edutransform.org/instrumentariy-transformatsiyi-ikt-po/

http://edutransform.org/wp-content/uploads/2015/04/Intel_EduPolicy_Guide_Ukraine.pdf